Végidők és elhívás – feltöltve az új előadás

Megszületett a második szemeszter első moduljának az előadása, “Végidők és elhívás” címmel, amelynek a felvétele a legutóbbi miskolci Bibliaórán készült. A két téma kombinációja nem véletlen, ennek a magyarázatát rögtön a videó elején hallhatjátok. A Bibliaiskolások további kiegészítő anyagot is kapnak a modul témaköréhez, maga az előadás felvétele pedig megtalálható a Bibliaórák oldalon.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Írjatok nekünk a Kapcsolat menüpont alatt!

O. Gy. – igazgató

By:


Személyes üzenőfal

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

%d blogger ezt szereti: